Organizátor

RC Kašpárkov Rosice
RC Kašpárkov Rosice
Email
info@kasparkov.cz

Lektoři

  • Ivka Horňáková
    Ivka Horňáková

    Jako porodní asistentka se věnuji cvičení pro těhotné, které je o protažení namáhaného těla, správném dýchání, úlevových polohách a také o setkání a sdílení v kruhu žen, o zastavení se a času pro miminko a mámu. Mými tématy jsou pánevní dno a období šestinedělí.

    Mým úkolem v Kašpárkově je zajištění herničky pro mámy s dětmi.

    Pokud vás napadá něco, co by vám pobyt u nás vylepšilo, ráda si to poslechnu

  • Lucie Parkanová
    Lucie Parkanová

    Pohyb mě doprovází již od malička, považuji ho za nedílnou součást života. Je pro mě důležité k němu vést nejenom své tři děti, ale i ostatní. Cílem je vytvořit u dětí kladný vztah k pohybu, kdy se děti kromě fyzického vybití naučí i trpělivosti a zároveň stráví čas se svými rodiči.

  • Lenka Němcová
    Lenka Němcová

    Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu v Brně, Učitelství pro 1. stupeň ZŠ,. Práci s dětmi jsem se věnovala již před dokončením studií – jako vedoucí na táborech, pomoc s přípravou na výuku, učitelka v mateřské škole, lektorka výtvarné výchovy a cvičení pro rodiče s dětmi v Brně a poslední roky hlavně jako maminka dvou dětí.

    Jsem ráda, když můžu dětem pomáhat objevovat svět a vidět, jakou radost z toho mají. Doufám, že společně v Kašpárkově zažijeme nespočet takových objevů.

Umístění

Kašpárkovská zahrada
Kašpárkovská zahrada
QR kód

Datum

08 - 12 Srp 2022
Ukončená

Čas

8:00 - 18:00

Cena

1500Kč

Příměstský tábor 2022 – Princezny a rytíři – OBSAZENO

8.-12. srpna 2022

Pro děti: od 4 do 7 let

Cena zahrnuje: celodenní program, 5x oběd

Program: příchod dětí 7:30 – 8:30 hod., vyzvedávání 15:30 – 16 hod.

  • Hry venku (Kašpárkovská zahrada) a uvnitř (herna RC Kašpárkov)
  • Vycházky do okolí Rosic
  • Zábava v kolektivu vrstevníků

Pořadatel akce: Rodinné centrum Kašpárkov, z.s.

Na děti se těší lektorky Lucka Parkanová, Ivka Horňáková a Lenka Němcová

Cena: 1500 Kč