Pravidelně budou aktivity probíhat od pondělí 16.září

CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ

PO 17.00-18:00

Cvičením posílíte a protáhnete celé tělo a bude čas i na společné sdílení. Vhodné od 12TT. Cvičení probíhá v Kašpárkovské herně a vede jej porodní asistentka a maminka Ivana Horňáková.

Lekce budou probíhat i v průběhu letních prázdniny. Sledujte prosím kalendář na našem webu.

Přihlašování na jednotlivé lekce na www.kasparkov.cz

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ PRO ŽENY večerní/dopolední

PO 18:00-19:00, ST 9:00-10:30

Zdravotní cvičení je určené pro ženy po šestinedělí nebo kdykoliv poté. Jemné cvičení se zaměřuje na protažení zkrácených svalů, práci s pánevním dnem a diastázou. Miminko můžete vzít s sebou. Cvičení probíhá v prostorách Kašpárkovské herny nebo SVČ (příchod přes naši hernu). Vede jej Ivana Horňáková (porodní asistentka a maminka).

Lekce budou probíhat i v průběhu letních prázdniny. Sledujte prosím kalendář na našem webu.

Přihlašování na jednotlivé lekce na www.kasparkov.cz

HLÍDÁNÍ S MOŽNOSTÍ COWORKINGU

Od 18.9. opět  nabízíme rodičům službu coworking s hlídáním. Každé pondělí a pátek v čase 8-11:00 hod. budou děti (od 1,5 roku) s hlídací tetou v Kašpárkovské herně a rodiče mohou využít sdílený pracovní prostor hned vedle v klubovně seniorů. Ve sdílené kanceláři naleznou rodiče klidné a příjemné prostředí pro práci nebo vzdělávání. 

Přihlašování na www.kasparkov.cz

ANGLICKÁ HERNA – TÁTAHERNA

I v novém školním roce budou každých 14 dní pokračovat i oblíbené tematické herny. Anglická herna, kde si děti hrají a dospělí mezi sebou mluví pouze anglicky, i Tátaherna, kdy je prostor vyhrazen pouze pro tatínky s dětmi. Přesná data najdete v našem kalendáři.