Lektor
-
Aneta HrazdilováJsem maminka tří holčiček. Vystudovala jsem ekonomii na VUT v Brně, nyní jsem maminka na plný úvazek. S dětmi ráda navštěvuji různé kroužky a aktivity, mám ráda cestování, procházky v přírodě, své domácí tvoření jako vázání květin, věnců a malování.
V Kašpárkově vedu cvičení rodičů s dětmi, kde bych své zkušenosti a nápady ráda předala dál. Společně se naučíme spoustu písniček, básniček a formou hudebních hrátek se zaměříme na zdravý motorický vývoj, rozvoj řečových dovedností a dalších schopností dítěte. A věřím, že i pro rodiče to bude příjemně strávený čas.
Beseda – Jak nastartovat imunitu a připravit se na podzim
Další setkání v Kašpárkovské herně s lektorkou Anetou Hrazdilovou (lektorkou Feng Shui). Tentokrát o tom, jaké výzvy nám přináší podzim.
Lektorka: Aneta Hrazdilová
